Free SEO Analysis

WEBDEKİ YERİNİZİ DAHA İYİ HALE GETİRİYORUZ

Neden SEO Analizi Yapılmalı.
Faydası Var mı?

SEO-Analysis-Welcome-Image

Yeni hedef kitlelere ulaşmayı sağlar

SEO çalışmaları ile kullanıcıların arama sorgularına yanıt verecek içerikler oluşturduğunuzda, mevcut hedef kitlenizin dışındaki kitlelere de ulaşma şanısınız olur. Yeni hedef kitlelere ulaşmanız, pazara payınızı ve geri dönüşümlerinizi artırma konusunda da oldukça önemlidir.

Rakiplerin önüne geçmenizi sağlar

SEO stratejileri belirlediğinizde, rakiplerinizin henüz değinmediği ya da gözden kaçırdığı alanlara da yönelmeye başlayabilirsiniz. Onların güçlü olmadıkları ya da yer almadıkları anahtar kelime grupları üzerinde çalışmalar yapmanız, rakiplerinizin henüz ulaşmadığı hedef kitlelere ulaşmanızı sağlayarak, onların önüne geçmenizi kolaylaştırır.

Başlıkları, Açıklamaları, H1-H6 Etiketlerini, Sayfa Boyutunu Kontrol Edin

Evet biraz farklı gelebilir size ama inanın sayfa genişliği, sayfa başlığındaki yazının px boyutu dahi seonuzu etkileyecektir.

Web Sayfanızdaki Tüm Harici ve Dahili Bağlantıları Tarayın

Web sayfanızdaki harici ve dahili bağlantıları taramanız endekslediğiniz sayfaların arama motorlarına daha görünür olmasını sağlayacaktır

Kullanılabilirlik ve Hız İçin Google Puanını Kontrol Edin

Google’da web sitenizin sayfa hızını kontrol edin. Genelde masaüstü ve mobil cihazlarda farklı yüzde orantılar verir. Web sitenizin açılma hızı 3 saniyeden az olmalıdır.

WEB SİTENİZİ DAHA İYİ HALE GETİRİYORUZ

KavunSoft SEO Uzmanımızdan Bilgi Alın

SEO uzmanlarımız sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. İster hazırda olan web siteniz için seo yapalım isterseniz bize yaptırdığınız web sitesi için seo yapalım. Sizden gelen her işi mutluluk ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Saraylar mh. Hastane cd. No:4 Kat:2 Merkezefendi/DENİZLİ
  • Telefon: 0850 308 37 10

    KavunSoft'un Yazılım Ekibinden Tam Detaylı SEO Analizi

    SEO Sizi Arama Motorlarında Öne Çıkarır